Powiększanie ust


Każda kobieta marzy o udoskonaleniu swojego wyglądu i bardzo często wymaga to skorzystania z usług medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna oferuje szeroki zakres usług, które wykonać może tylko przeszkolony lekarz.
Powiększanie ust to jeden z najmodniejszych zabiegów, który jest w pełni bezpieczny. Jest także jedną z mniej inwazyjnych metod na poprawę urody w szybki sposób. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się toksynę botulinową, czyli kwas hialuronowy. Wstrzyknięcie go do warg pomaga w ich równomiernym wypełnieniu. Taki zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania i czas rekonwalescencji jest bardzo krótki. Pełnym efektem można cieszyć się już kilka dni po zabiegu i utrzymuje się do roku czasu. Standardowym wypełnieniem, który daje dość naturalne efekty jest 1ml kwasu hialuronowego. Większa ilość może spowodować karykaturalny efekt. Warto unikać dużych ilości kwasu, ponieważ nieumiejętne powiększanie ust da efekt odwrotny od zamierzonego.
Tylko sprawdzona klinika medycyny estetycznej może pomóc ci w spełnieniu marzenia o kształtnych i pełnych ustach. Już dzisiaj znajdź w swojej okolicy taką, której przekażesz swoje usta do upiększenia. Umiar w korzystaniu dobrodziejstw medycyny estetycznej to podstawa.